Najwyższej jakości elementy ochronne z tworzyw sztucznych w konkurencyjnych cenach!

English Polish kontakt   
  
  

STARCAPS – ELEMENTY OCHRONNE DLA KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

Nasza grupa kapitałowa posiada w swojej ofercie ok. 3.500 różnych elementów ochronnych z tworzyw sztucznych oraz obecnie współpracuje z ponad 7.000 klientów w przemyśle maszynowym, samochodowym i lotniczym.

Z UCHWYTEM

Elementy z uchwytem do gwintów, instalacji paliwowych lub węży

W firmie Starcaps znajdą Państwo idealne korki z uchwytami do optymalnego zastosowania oraz łatwego, bezproblemowego montażu i demontażu. Ergonomicznie uformowany uchwyt pozwala na szybką i łatwą aplikację. Elementy z uchwytem firmy Starcaps są niezbędne w nowoczesnym przemyśle opakowań.

BEZ UCHWYTU

Elementy ochronne używane podczas produkcji, magazynowania i transportu

Firma Starcaps oferuje optymalne elementy ochronne w ponad 3.500 wymiarach i typach odpowiednich do Państwa indywidualnych potrzeb. Elementy ochronne firmy Starcaps są wytrzymałe, odporne na temperaturę i czynniki zewnętrzne oraz posiadają idealne właściwości uszczelniające – u nas znajdą Państwo doskonałe elementy zabezpieczające w konkurencyjnej cenie.

Z GWINTEM

Elementy wkręcane do gwintów metrycznych, calowych i amerykańskich

Starcaps oferuje perfekcyjną ochronę gwintów do zastosowania w przemyśle hydraulicznym, pneumatycznym, lakierniczym, samochodowym, maszynowym oraz w technice agrarnej i instalacjach. Wybrane elementy ochronne posiadają również zaawansowaną funkcję uszczelniającą poprzez zamontowaną fabrycznie uszczelkę.

BEZ GWINTU

Korki zapobiegające uszkodzeniom lub zanieczyszczeniom

Nasze elementy ochronne są wyposażone w lamelki, pierścienie uszczelniające oraz mają stożkową konstrukcję celem optymalnego dopasowania i doskonałej ochrony w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. w przemyśle hydraulicznym, maszynowym, w turbosprężarkach, instalacjach, lakiernictwie, w przemyśle meblarskim, samochodowym i budownictwie podziemnym.

Aktualności

Starcaps

Elementy ochronne z tworzyw sztucznych oferowane przez firmę Starcaps zapewniają idealne rozwiązania dla każdej gałęzi przemysłu za rozsądną cenę. Nasze przystępne cenowo oraz zaawansowane techniczne produkty oferują wiele innowacyjnych zastosowań. Filozofia firmy Starcaps jest prosta : najwyższa jakość za najniższą cenę w idealnych proporcjach.

Znak firmowy wydawcy

Starcaps Sp. z o.o.
Ul. Stefana Okrzei 2
57-300 Kłodzko
Tel. +48 74 640 07 87
Mobile +48 694 252 843
info@starcaps.pl


LinkedIn

Privacy Policy

© 2021 Starcaps - all rights reserved.

Parse Time: 0.083s